JIBA banner
Tennisvereniging Elsloo | Voorjaarscompetitie 2019
14924
page-template-default,page,page-id-14924,ecwd-theme-bridge,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive
 

Voorjaarscompetitie 2019

VOORJAARSCOMPETITIE 2019

 

De KNLTB voorjaarscompetitie 2019 Zuid start op zaterdag 6 april voor onze teams.

Op de mijnknltb.toernooi.nl site staan alle teams, planning van de wedstrijden en uitslagen.

 

DINSDAG ochtend  (Dames Dubbel)

 

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 1e klasse - Afdeling 7Marij BrulsEls Demarteau
Karin Houben
Ellen Broersma
Conny Herberighs
Yvonne Ritzen
Elsloo 21e klasse - Afdeling 8Gisela ScheuermannYvonne Callaars
Marjo Banks
Brigitte Koppes
Ellen Lambrichs
Marianne Blommers
Elsloo 3 3e klasse - Afdeling 32Neda DjavdanLenie Driessen
Mieke Goessens
Leonie de Rooy

VRIJDAG avond (Gemengd Dubbel 35+)

 

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 3e klasse - Afdeling 22Walter PuymanMariette Gobbens
Rob Drummen
Wilma Driessen
Ellen Broersma
Ab Broersma
Elsloo 2 4e klasse - Afdeling 44Marcel CallaarsYvonne Callaars
Jurgen Daemen
Phyline Daemen
Ellen Lambrichs
Harm Salemink
Elsloo 3 4e klasse - Afdeling 47Frank DemarteauEls Demarteau
Bert Jennekens
Irene Huijnen
Conny Herberighs
Lion Hanssen
Elsloo 4 4e klasse - Afdeling 39Marielle van den EijndeClaudia Hendrix
Mitchel Hendrix
Rob Schouten
Roland Groen
Kelly Werne
Frank Coops

VRIJDAG avond (Gemengd Dubbel 17+)

 

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 2e klasse - Afdeling 29Imke van de HofRoy Broersma
Jack Vossen
Domien de Schwartz
Ilona de Schwartz
Pauline van Voorden
Eric Pelsers
Elsloo 2 2e klasse - Afdeling 21Robbin DaemenSimone Scheijen
Shannon Houben
Menno de Haan
Kim de Haan
Edmee Martens

VRIJDAG avond (Dames Dubbel 35+)

 

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 4e klasse - Afdeling 22Neda DjavdanJudith Wolters
Barbara Volkers
Nathalie Morliere

VRIJDAG avond (Heren Dubbel 35+)

 

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 4e klasse - Afdeling 25Hein van FrankfoortRens Hoedemakers
Marcel Hoedemakers
William Kennis
Eduard Demandt
Roland...

ZATERDAG (Dames 17+ CB+Li+OB+R+WB)

 

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 1e klasse - Afdeling 4Imke van de HofDaisy Bruls
Marieke Crouzen
Dewi Kusters

ZATERDAG (Heren 17+)

 

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 3e klasse - Afdeling 89Kasper KoonenSteven Pijpers
Arno Palmen
Eric Antwerpen
Gerben Brouwers

ZATERDAG (Heren 35+)

 

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 1e klasse - Afdeling 3Hans WoltersPeter Meijers
Jo Meijers
Marc Houben
Conn Hermans
Hub Herberighs
Geert Heykens
Stan Berix

ZATERDAG (Heren Dubbel 50+)

 

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 3e klasse - Afdeling 1Henk JochemsMarcel Brandts
Cor van de Moesdijk
Didier Rieder
Wil Meijer

ZONDAG (Geslachtsloos)

TeamKlasseCaptainTeamleden
Elsloo 1 2e klasse - Afdeling 23Sannika BrounsSonja Pijpers
Bart Weijling
Ruud Martens
Yvonne Nijssen